Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Stálé slevy

Sleva -3% za platbu PŘEDEM NA ÚČET

Sleva -3% za platbu PŘEDEM NA ÚČET

Doporučené webové odkazy


WWW.KP-TERASY.CZ

YouTUBE KPinteriery

FACEBOOK tropickédřeviny

 

 

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1.Úvodní ustanovení

  1. Tyto obchodní podmínky platí pouze pro nákup v internetovém obchodě www.TROPICKEDREVINY.cz . Internetový obchod provozuje Ing. Pavel Krobot, IČO: 87225069, podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník). Firma je zapsaná do živnostenského rejstříku vedeného u živnostenského úřadu v Opavě.                                                                            
  2. Ceny za zboží
 1. Ceny jsou platné pouze na tomto e-shopu, nikoliv v kamenné prodejně. Pro nákup za ceny uvedené v tomto e-shopu je potřeba zboží objednat před vlastním odběrem v kamenné prodejně. Poštovné a balné , slevy za platby předem, slevy za množstevní odběry Vám doplníme a zašleme na e-mail v „potvrzení skladové dostupnosti“.

  1. Kdy a jak dostanu zboží?

  Po potvrzení objednávky emailem je objednávka platná a námi zaevidovaná. Následně Vám zašleme na e-mail „potvrzení skladové dostupnosti“ a doplnění konečné ceny o případné slevy.

  Většina běžného zboží je skladem, zboží expedujeme do 3-5dní.  Pokud požadované zboží momentálně není na skladě, nebo nejsme schopni dopravu objednávky zajistit v přiměřeném termínu, budeme Vás kontaktovat. Zboží dodáme na Vámi zvolenou adresu.

  1. Cena dopravy
  2. Česká republika

   E-SHOP www.TROPICKEDREVINY.cz se zaměřuje na dodávky celých teras včetně doplňkového zboží pro montáž a údržbu těchto teras.

   Pro naše zákazníky nabízíme dodávku ZBOŽÍ ZDARMA po celé České republice, při objednávce nad 20.000,-Kč bez DPH. Finančně menší objednávky jsou zpoplatněny. Vzhledem k zasílání zboží na přepravních paletách atypických délek a velkých hmotnostech zboží se doprava domlouvá individuálně pro každou jednotlivou objednávku. Využíváme především přepravní společnost GEBRÜDER WEISS.                                                                                                           

   Cena dopravy je vždy dotována. Bohužel při objednávkách do 19.999,-Kč bez DPH je nutno počítat s cenou dopravy, kterou Vám zahrneme do ceny objednávky. O ceně dopravy Vás budeme vždy informovat předem.

   Přepravní společnost zajišťuje pouze dopravu objednaného zboží, nezajišťuje vyložení a uložení dodaného zboží. Maximální doba pro vyložení zásilky je 30minut. Vzhledem k velikosti a váze zboží se používají nákladní auta nad 7,5tuny. Toto je potřeba zvážit při zadání dodací adresy nebo místa vykládky.

   Zboží dodáváme pouze na pevné adresy v ČR.

   Vzhledem k přepravě zboží třetím subjektem, preferujeme platby PŘEDEM NA ÚČET. Za takto provedenou platbu Vám poskytujeme slevu -3% na celou objednávku.

   NÁKLADNÍ DOPRAVA se používá pro délky prvků nad 900mm (prkna, hranoly, fasádní a saunové profily, atd.).

  3. Cena dopravy při objednávce do 9.999,-Kč je 1.860,-Kč + 21% DPH.

  4. Cena dopravy při objednávce od 10.000 do 19.999,-Kč je 930,-Kč + 21% DPH.

  5. Cena dopravy nad 20.000,-Kč bez DPH je ZDARMA.

   Termín dodání 2-7 dní.     

  6. Cena dopravy na 20.000,-Kč bez DPH                                                                                                                             

   BALÍKOVÁ DOPRAVA se používá pro přepravu drobného zboží  jako jsou nátěry, spojovací materiál a doplňky.

  7. Cena balíku při objednávce do 9.999,-Kč je 170,-Kč + 21% DPH. Termín dodání 2-3 dny.                                                                                                                                  

  8.                                                                                                                                   

   Pro některé druhy zboží nelze kombinovat platby dobírkou a způsob balíkové dopravy. U malého procenta objednávek se cena stanovuje dohodou. Zboží (vzhledem k rozměrům, váze nebo skladové dostupnosti) může být zasláno ve více zásilkách. O počtu zásilek Vás budeme informovat.


  Zahraničí
  Zboží do zahraničí neposíláme. Je možný pouze osobní odběr v ČR.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy                                                                                                                                                                                                                  1.Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.TROPICKEDREVINY.czjsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí.
   2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
   3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
   4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
   5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
   6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodního domu www.TROPICKEDREVINY.cz , kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
   7. Prohlašujeme, že veškeré zboží, nabízené v rámci internetového obchodu www.TROPICKEDREVINY.cz , pochází ze skladů oficiálních dovozců a výrobců.
   8. Ceny uvedené v ceníku jsou konečné.
   Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.                       
  2. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

  Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět na vlastní náklady v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi, minimálně však o manipulační poplatek 1.125,– Kč. (toto se samozřejmě netýká vrácení nepoužitého nefunkčního zboží či zboží, prokazatelně poškozeného přepravou).Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveneho podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

  V žádném případě nám neposílejte vrácené zboží na dobírku. Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.

   

  1. Nevyzvednutí objednávky

  Při nevyzvednutí objednávky od přepravce Vám budeme účtovat nedotovanou cenu dopravy, včetně zpáteční cesty do skladu. Dále Vám budeme účtovat náklady na manipulaci, kontrolu a zpětné uložení zboží do skladu.

   

  1. Závěrečná ustanovení                                                                                                   1.Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
   2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu www.TROPICKEDREVINY.cz , nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.
   3. Storno objednávky může zákazník bez souhlasu prodejce provést maximálně do 24 hodin od objednání, nebo poté, je-li dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.
   4. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.