Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Stálé slevy

Sleva -3% za platbu předem na účet

Sleva -7% při odběru zboží nad 75.000,-Kč bez DPH

Stálé slevy a akční slevy lze sčítat ! Příklad: při objednávce materiálu THERMOWOOD (-12%), platbě předem na účet (-3%) a odběru nad 75.000Kč bez DPH (-5%) bude vaše celková sleva -20%.

Akční slevy mezi sebou sčítat nelze.

Akční slevy

 

Sleva -12% THERMOWOOD

Akční slevy jsou již uváděny u zboží THERMOWOOD v položkách e-shopu.

Sleva -10% MASSARANDUBA

Akční slevy jsou již uváděny u zboží MASSARANDUBA v položkách e-shopu.

Sleva -5% na tropické dřevo

Akční slevy jsou již uváděny u zboží TROPICKÉ DŘEVO v položkách e-shopu.

Sleva na terasové vruty -7%

Akční slevy jsou již uváděny u zboží TERASOVÉ VRUTY v položkách e-shopu.

Doporučené webové odkazy


WWW.KP-TERASY.CZ

YouTUBE KPinteriery

FACEBOOK tropickédřeviny


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí pouze pro nákup v internetovém obchodě www.TROPICKEDREVINY.cz . Internetový obchod provozuje Ing. Pavel Krobot, IČO: 87225069, podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník). Firma je zapsaná do živnostenského rejstříku vedeného u živnostenského úřadu v Opavě.

2. Ceny za zboží

Ceny jsou platné pouze na tomto e-shopu, nikoliv v kamenné prodejně. Pro nákup za ceny uvedené v tomto e-shopu je potřeba zboží objednat před vlastním odběrem v kamenné prodejně. Poštovné a balné , slevy za platby předem, slevy za množstevní odběry Vám doplníme a zašleme na e-mail v „potvrzení skladové dostupnosti“.

3. Kdy a jak dostanu zboží?

Po potvrzení objednávky emailem je objednávka platná a námi zaevidovaná. Následně Vám zašleme na e-mail „potvrzení skladové dostupnosti“ a doplnění konečné ceny o případné slevy a dopravu.

Většina běžného zboží je skladem, zboží expedujeme do 3-5dní.  Pokud požadované zboží momentálně není na skladě, nebo nejsme schopni dopravu objednávky zajistit v přiměřeném termínu, budeme Vás kontaktovat. Zboží dodáme na Vámi zvolenou adresu.

Zákazník zajistí vykládku a uložení objednaného zboží a také svou dostupnost v termínu avizované dodací doby. Pro platbu NA DOBÍRKU je potřeba mít příslušnou hotovostní platbu.

4. Doprava

Česká republika
Pro dopravu používáme smluvní přepravní společnosti. Zboží je zasíláno po uhrazení PLATBY PŘEDEM NA ÚČET. Pro zboží z kategorií produktů TROPICKÉ DŘEVINY, DŘEVĚNÉ FASÁDY, OSTATNÍ DŘEVO a NOSNÉ HRANOLY

  • cena objednávky do 9.999,- bez DPH = cena dopravy 800,-Kč bez DPH
  • cena nad 10.000,-Kč bez DPH = DOPRAVA ZDARMA
  • doprava do 3-5dní

Pro zboží z kategorie THERMO DŘEVO

  • cena objednávky do 9.999,- bez DPH = cenu dopravy Vám sdělíme individuálně
  • cena nad 10.000,-Kč bez DPH = DOPRAVA ZDARMA
  • doprava do 3-15dní

Pro zboží z kategorie NÁTĚRY, SPOJOVACÍ MATERIÁL a DOPLŇKY (drobné zboží umožňující zaslání balíkem)

  • cena objednávky do 9.999,- bez DPH = poštovné a balné 179,-Kč
  • cena nad 10.000,-Kč bez DPH = DOPRAVA ZDARMA
  • doprava do 1-3 dnů

Zboží (vzhledem k rozměrům, váze nebo skladové dostupnosti) může být zasláno ve více zásilkách. O počtu zásilek Vás budeme informovat. Přepravní společnost zajišťuje pouze dopravu objednaného zboží, nezajišťuje vyložení a uložení dodaného zboží. Vzhledem k velikosti a váze zboží se používají nákladní auta nad 7,5tuny. Toto je potřeba zvážit při zadání dodací adresy nebo místa vykládky. Zboží dodáváme pouze na pevné adresy v ČR.


Zahraničí
Pro zasílání zboží do zahraničí je nutno domluvit smluvní podmínky. Ceny budou přepočítány aktuálním kurzem na €. Firmám, plátcům DPH, zasíláme v cenách bez DPH. Pro platbu bez DPH je nutno doložit platné osvědčení o DIČ (daňové idetifikační číslo) a čestné prohlášení o vývozu zboží z ČR a prodeji zboží mimo ČR. Platba je možná pouze PŘEDEM NA ÚČET.

5. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu TROPICKEDREVINY.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí.
2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodního domu TROPICKEDREVINY.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
7. Prohlašujeme, že veškeré zboží, nabízené v rámci internetového obchodu TROPICKEDREVINY.cz, pochází ze skladů oficiálních dovozců a výrobců.
8. Ceny uvedené v ceníku jsou konečné.
Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

6. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět na vlastní náklady v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi, minimálně však o manipulační poplatek 800,– Kč. (toto se samozřejmě netýká vrácení nepoužitého nefunkčního zboží či zboží, prokazatelně poškozeného přepravou).Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveneho podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

V žádném případě nám neposílejte vrácené zboží na dobírku. Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.

7. Závěrečná ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu TROPICKEDREVINY.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.
3. Storno objednávky může zákazník bez souhlasu prodejce provést maximálně do 24 hodin od objednání, nebo poté, je-li dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.
4. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.