Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Stálé slevy

Sleva -3% za platbu PŘEDEM NA ÚČET

Sleva -3% za platbu PŘEDEM NA ÚČET

Sleva -5% za odběry nad 75.000,-Kč bez DPH

Stálé slevy a akční slevy lze sčítat ! Příklad: při objednávce materiálu MASSARANDUBA (-10%), platbě předem na účet (-3%) a odběru nad 75.000Kč bez DPH (-5%) bude vaše celková sleva -18%.

Akční slevy mezi sebou sčítat nelze.

Akční slevy

 

Sleva -7% THERMOWOOD

Akční slevy jsou již uváděny u zboží THERMOWOOD v položkách e-shopu.

Sleva -5% tropické dřevo

Akční slevy jsou již uváděny u zboží TROPICKÉ DŘEVO v položkách e-shopu.

Sleva -10% saunové profily

Akční slevy jsou již uváděny u zboží SAUNOVÉ PROFILY v položkách e-shopu.

Sleva -7% terasové vruty

Akční slevy jsou již uváděny u zboží TERASOVÉ VRUTY v položkách e-shopu.

Doporučené webové odkazy


WWW.KP-TERASY.CZ

YouTUBE KPinteriery

FACEBOOK tropickédřeviny

 

 

 

 


CENA DOPRAVY
  1. Cena dopravy

  Česká republika

  E-SHOP www.TROPICKEDREVINY.cz se zaměřuje na dodávky celých teras včetně doplňkového zboží pro montáž a údržbu těchto teras.

  Pro naše zákazníky nabízíme dodávku ZBOŽÍ ZDARMA po celé České republice, při objednávce nad 10.000,-Kč bez DPH. Finančně menší objednávky jsou zpoplatněny. Vzhledem k zasílání zboží na přepravních paletách atypických délek a velkých hmotnostech zboží se doprava domlouvá individuálně pro každou jednotlivou objednávku. Využíváme především přepravní společnost GEBRÜDER WEISS.                                                                                                           

  Cena dopravy je vždy dotována. Bohužel při objednávkách do 9.999,-Kč bez DPH je nutno počítat s cenou dopravy, kterou Vám zahrneme do ceny objednávky. O ceně dopravy Vás budeme vždy informovat předem.

  Přepravní společnost zajišťuje pouze dopravu objednaného zboží, nezajišťuje vyložení a uložení dodaného zboží. Maximální doba pro vyložení zásilky je 30minut. Vzhledem k velikosti a váze zboží se používají nákladní auta nad 7,5tuny. Toto je potřeba zvážit při zadání dodací adresy nebo místa vykládky.

  Zboží dodáváme pouze na pevné adresy v ČR.

  Vzhledem k přepravě zboží třetím subjektem, preferujeme platby PŘEDEM NA ÚČET. Za takto provedenou platbu Vám poskytujeme slevu -3% na celou objednávku.

  NÁKLADNÍ DOPRAVA se používá pro délky prvků nad 900mm (prkna, hranoly, fasádní a saunové profily, atd.). Cena dopravy při objednávce do 9.999,-Kč je 800,-Kč + 21% DPH. Termín dodání 3-5 dní.     

  Cena nákladní dopravy                                                                                                                                

  BALÍKOVÁ DOPRAVA se používá pro přepravu drobného zboží  jako jsou nátěry, spojovací materiál a doplňky. Cena balíku při objednávce do 9.999,-Kč je 148,-Kč + 21% DPH. Termín dodání 2-3 dny.                                                                                                                                   Cena balíkové dopravy                                                                                                                                  

  Pro některé druhy zboží nelze kombinovat platby dobírkou a způsob balíkové dopravy. U malého procenta objednávek se cena stanovuje dohodou. Zboží (vzhledem k rozměrům, váze nebo skladové dostupnosti) může být zasláno ve více zásilkách. O počtu zásilek Vás budeme informovat.


  Zahraničí
  Pro zasílání zboží do zahraničí je nutno domluvit smluvní podmínky. Ceny budou přepočítány aktuálním kurzem na €. Firmám, plátcům DPH, zasíláme v cenách bez DPH. Pro platbu bez DPH je nutno doložit platné osvědčení o DIČ (daňové idetifikační číslo) a čestné prohlášení o vývozu zboží z ČR a prodeji zboží mimo ČR. Platba je možná pouze PŘEDEM NA ÚČET