Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Stálé slevy

Sleva -3% za platbu PŘEDEM NA ÚČET

Sleva -3% za platbu PŘEDEM NA ÚČET

Doporučené webové odkazy


WWW.KP-TERASY.CZ

YouTUBE KPinteriery

FACEBOOK tropickédřeviny

 

 

 

 


CENA DOPRAVY
  1. Cena dopravy

  Česká republika

  E-SHOP www.TROPICKEDREVINY.cz se zaměřuje na dodávky celých teras včetně doplňkového zboží pro montáž a údržbu těchto teras.

  Pro naše zákazníky nabízíme dodávku ZBOŽÍ ZDARMA po celé České republice, při objednávce nad 20.000,-Kč bez DPH. Finančně menší objednávky jsou zpoplatněny. Vzhledem k zasílání zboží na přepravních paletách atypických délek a velkých hmotnostech zboží se doprava domlouvá individuálně pro každou jednotlivou objednávku. Využíváme především přepravní společnost GEBRÜDER WEISS.                                                                                                           

  Cena dopravy je vždy dotována. Bohužel při objednávkách do 19.999,-Kč bez DPH je nutno počítat s cenou dopravy, kterou Vám zahrneme do ceny objednávky. O ceně dopravy Vás budeme vždy informovat předem.

  Přepravní společnost zajišťuje pouze dopravu objednaného zboží, nezajišťuje vyložení a uložení dodaného zboží. Maximální doba pro vyložení zásilky je 30minut. Vzhledem k velikosti a váze zboží se používají nákladní auta nad 7,5tuny. Toto je potřeba zvážit při zadání dodací adresy nebo místa vykládky.

  Zboží dodáváme pouze na pevné adresy v ČR.

  Vzhledem k přepravě zboží třetím subjektem, preferujeme platby PŘEDEM NA ÚČET. Za takto provedenou platbu Vám poskytujeme slevu -3% na celou objednávku.

  NÁKLADNÍ DOPRAVA se používá pro délky prvků nad 900mm (prkna, hranoly, fasádní a saunové profily, atd.). Cena dopravy při objednávce do 9.999,-Kč je 1.860,-Kč + 21% DPH. Cena dopravy při objednávce od 9.999,-Kč do 19.999,-Kč je 930,-Kč + 21% DPH. Cena dopravy nad 20.000,-Kč bez DPH je ZDARMA.

  Termín dodání 2-7 dní.     

 1. Cena dopravy na 20.000,-Kč bez DPH                                                                                                                             

  BALÍKOVÁ DOPRAVA se používá pro přepravu drobného zboží  jako jsou nátěry, spojovací materiál a doplňky. Cena balíku při objednávce do 9.999,-Kč je 170,-Kč + 21% DPH. Termín dodání 2-3 dny.                                                                                                                                  

 2.                                                                                                                                   

  Pro některé druhy zboží nelze kombinovat platby dobírkou a způsob balíkové dopravy. U malého procenta objednávek se cena stanovuje dohodou. Zboží (vzhledem k rozměrům, váze nebo skladové dostupnosti) může být zasláno ve více zásilkách. O počtu zásilek Vás budeme informovat.


  Zahraničí
  Zboží do zahraničí neposíláme. Je možný pouze osobní odběr v ČR.