Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Stálé slevy

Sleva -3% za platbu předem na účet

Sleva -7% při odběru zboží nad 75.000,-Kč bez DPH

Stálé slevy a akční slevy lze sčítat ! Příklad: při objednávce materiálu THERMOWOOD (-12%), platbě předem na účet (-3%) a odběru nad 75.000Kč bez DPH (-5%) bude vaše celková sleva -20%.

Akční slevy mezi sebou sčítat nelze.

Akční slevy

 

Sleva -10% na zboží THERMOWOOD

Akční slevy jsou již uváděny u zboží THERMOWOOD v položkách e-shopu.

Sleva -10% na dřevinu MASSARANDUBA

Akční slevy jsou již uváděny u zboží MASSARANDUBA v položkách e-shopu.

Sleva -5% na tropické dřeviny

Akční slevy jsou již uváděny u zboží TROPICKÉ DŘEVO v položkách e-shopu.

Sleva -7% na terasové vruty

Akční slevy jsou již uváděny u zboží TERASOVÉ VRUTY v položkách e-shopu.

Doporučené webové odkazy


WWW.KP-TERASY.CZ

YouTUBE KPinteriery

FACEBOOK tropickédřeviny


Prohlédněte si nabídku luxusního TEAKU Jávského a Barmského

TEAKOVÉ dřevo je ceněno pro svou pevnost, trvanlivost a vysokou odolnost vůči venkovním vlivům jako je déšť, vítr, slunce a prudké změny teplot. Odolné je TEKOVÉ dřevo proti plísním a škůdcům. Využívá se na výrobu nábytku, oken, dveří, venkovních teras a stavbu lodních palub. dřevina pochází z oblasti Jižní a Východní Asie, nejčastěji se těží v Barmě a na ostrově Jáva. JÁVSKÝ TEAK je obvykle o něco světlejší než TEAK BARMSKÝ. dřevo má zlatohnědou barvu, na vzduchu na povrchu tmavne. Dřevina se dobře opracovává. TEAKOVÉ dřevo má vysoký obsah olejnatých látek, první nátěr speciálním terasovým olejem se doporučuje po 8 týdnech od montáže. TEAK JÁVSKÝ i TEAK BARMSKÝ je dodáván s perem a drážkou na příčné (kratší) straně prkna.

TEAKOVÉ dřevo